Beton stanowi ważny element budowania naszej społeczności. Nie jest to zaskakujące, zważywszy, że beton jest trwały, opłacalny, nie pali się, ani nie poddaje się deformacjom i zmniejsza zapotrzebowanie budynku na energię.

Odcinek 5:
Zaawansowane projekty

2020-01-30

Beton jest produktem kompleksowym. Potrzeba dużo doświadczenia, ogromnej wiedzy, a nawet finezji, aby opracować beton dla unikalnych budynków i konstrukcji, które widzimy wokół nas. W zespole Thomasa znamy się na betonie i wspólnie z naszymi klientami uczestniczymy w budowaniu zrównoważonego społeczeństwa na świecie.

W Zespole Thomasa mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu optymalnego betonu dla różnych projektów o szerokich wymaganiach. Od drapaczy chmur, projektów infrastrukturalnych, zbiorników wodnych po rzeźby czy podjazd do Twojego garażu. Zawsze z ochroną środowiska w centrum uwagi.

Jesteśmy Specjalistami od Betonu
Uczymy się od siebie i wzajemnie się inspirujemy. Nasze międzynarodowe doświadczenie jest naszą siłą.

Odcinek 4:
Zrównoważony rozwój

2019-10-22

Beton nie narusza równowagi ekologicznej.
Jest materiałem naturalnym, pięknym i kreatywnym.

Zależy nam. Dla nas ludzie i środowisko mają kluczowe znaczenie.
Razem z naszymi klientami budujemy długofalowo zrównoważone społeczeństwo.

Odcinek 3:
Bezpieczeństwo

2019-08-29

Zależy nam.

Dla nas ludzie i środowisko mają kluczowe znaczenie.

To wszystko jest o nas, a nasi klienci decydują o naszym sukcesie.Jesteśmy niezależną firmą rodzinną o silnej kulturze, z bardzo zaangażowanym zespołem ludzi.

Naszą wizją jest być postrzeganymi jako najlepsi w branży.

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze, a nasi pracownicy wiedzą, że działania w tym obszarze są objęte priorytetem.

Odcinek 2:
Nasza oferta

2019-04-17

Czy wiesz, że Thomas Beton oferuje nie tylko wiele betonowych produktów, ale także szeroki zakres usług? Potrzebujesz betonu na zamówienie lub standardowego produktu? Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego produktu? Czy należy sprawdzić jakość lub wytrzymałość na ściskanie? A może potrzebujesz pomocy przy pompowaniu betonu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Jesteśmy Specjalistami od betonu

>>> Pobierz plik PDF z informacją o naszej ofercie

Odcinek 1:
O betonie

2018-10-15

Beton stanowi ważną część naszego codziennego życia, choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi. W tym właśnie się specjalizujemy i w tym obszarze codziennie współpracujemy z naszymi klientami. 

Jesteśmy Specjalistami od betonu