Zasady konkursu

1. Konkurs jest organizowany przez Grupę Thomas Beton za pośrednictwem Instagramu i Facebooka. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą posiadać otwarty profil na Instagramie.

2. Udział w konkursie jest otwarty dla każdego powyżej 18 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pozwolenie od opiekuna na wzięcie udziału.

3. Przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia przesłane za pośrednictwem Facebooka i Instagramu. Aby mieć szansę na nagrodę w konkursie, uczestnik musi udzielić Grupie Thomas Beton prawa do publikacji zgłoszenia na ich własnych platformach

4. Udział w konkursie nie wiąże się z obowiązkiem jakiegokolwiek zakupu.

5. Grupa Thomas Beton nie ponosi odpowiedzialności za usunięte, uszkodzone lub wadliwe zgłoszenia udziału w konkursie.

6. Zgłoszenia muszą wpłynąć przed północą ostatniego dnia okresu konkursu, aby być uznane za ważne. Wygrywające zgłoszenia zostaną wybrane przez jury, w którego skład wchodzić będą przedstawiciele Grupy Thomas Beton. Członkowie jury są odpowiedzialni za publikację zgłoszeń. Wszelkie podatki będą płacone przez zwycięzcę. Decyzja jury nie podlega odwołaniu.

7. Zwycięzca zostanie zawiadomiony przez Grupę Thomas Beton, a informacja o jego wygranej zostanie opublikowana za pośrednictwem Instagramu i/lub Facebooka.

8. Dane osobowe o uczestnikach konkursu będą wykorzystane do celów wysłania powiadomień, poinformowania zwycięzcy o zyskach i cenach dystrybucji.

9. Nagrody nie mogą zostać przekazane ani wymienione na gotówkę. Jeśli cena z jakiejś przyczyny nie byłaby osiągalna, Grupa Thomas Beton będzie miała prawo zastąpić nagrodę alternatywą, którą wedle jej uznania będzie posiadać taką samą wartość.

10. W wypadku ich wygranej uczestnicy zgadzają się, aby Grupa Thomas Beton, bez dodatkowej zapłaty czy zezwolenia, zamieściła dane dotyczące wieku uczestników, ich imię i nazwisko na stronie internetowej / w publikacjach, w celu ogłoszenia wygranych prowadzanego przez nią konkursu oraz do celów marketingowych powiązanych z konkursem.

11. Grupa Thomas Beton zastrzega sobie prawo do zmiany struktury w trakcie trwania konkursu.

12. Wyłącznie zgłoszenia przesłane w trakcie konkursu będą brać udział w selekcji zwycięzców.

seenthomas Pris august november web

#seenthomas
Aktualna nagroda!