Nasze usługi

Dopełnieniem oferty produktowej jest szeroka paleta świadczonych przez nas usług. Niezależnie od stopnia skomplikowania Państwa projektu – nasi doświadczeni specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie.

 

 

doradztwo techniczne

Z naszymi klientami prowadzimy otwarty dialog, doradzamy im i tworzymy produkty oczekiwanej klasy, o odpowiedniej konsystencji, które spełniają oczekiwania i wymogi projektowe. Oferujemy wsparcie w zakresie prognozowania wytrzymałości, wytwarzania ciepła i kalkulacji śladu węglowego.

Czytaj więcej  arrow red2

 

wsparcie techniczne

Oferujemy także rozliczne usługi wsparcia dla naszych klientów na placach budowy: w okresie przygotowań, podczas i po procesie betonowania. Przeprowadzamy kontrolę jakości i konsystencji betonu, a także wytrzymałości na ściskanie. Aby ułatwić naszym klientom codzienną pracę na budowie, pracujemy nad wprowadzeniem portalu do śledzenia zamówień, dostaw betonu oraz listów przewozowych.

Czytaj więcej  arrow red2

 

pompowanie betonu

Mamy wieloletnie doświadczenie w pompowaniu betonu, a dzięki głębokiej znajomości produktów, wiemy jaki typ pompy zastosować do konkretnego rodzaju betonu.

Czytaj więcej  arrow red2

 

dostawa betonu

Dostarczamy wysokiej jakości beton towarowy, dokąd chcesz i kiedy go potrzebujesz. Naszym celem jest być na miejscu, na czas i zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę. Dzięki temu, że większość betonomieszarek wożących nasz beton należy do naszego parku maszynowego, możemy skutecznie nadzorować dostawy i zapewniać naszym klientom najwyższą jakość usług.

Czytaj więcej  arrow red2