Nasze produkty

Thomas Beton zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i dostawami betonu towarowego – zawsze z troską o środowisko. W Szwecji i Norwegii oferujemy także prefabrykowane ściany i stropy. Oferujemy także płyty drogowe – elementy prefabrykowane, powtarzalne oraz beton do wykonywania zintegrowanych krawężników i korytek ściekowych.

 

 

produkty na zamowienie

Na potrzeby wyjątkowych, szczególnie trudnych budowli i zastosowań opracowujemy produkty spełniające wszystkie wymagania i oczekiwaniadanego projektu.

Czytaj więcej  arrow red2

produkty marki thomas

W oparciu o szeroko zakrojone badania stworzyliśmy szereg unikalnych produktów o określonych właściwościach, które możesz zamówić dla realizacji Twoich projektów.

Czytaj więcej  arrow red2

produkty specjalnego przezanczenia

Opracowaliśmy produkty do specjalnych zastosowań.  Może to być betono podwyższonej wytrzymałości, do drapaczy chmur, beton dekoracyjny lub spełniający specjalne wymogi środowiska pracy. Oferujemy także produkty takie jak jastrychy, rozwiązania do obróbki powierzchni oraz lekkie wypełniacze.

Czytaj więcej  arrow red2

produkty standardowe

Oferujemy beton towarowy zgodny z normami PN-EN 206 + A1:2016, produkowany zgodnie ze specyfikacjami klientów, spełniający zadane kryteria technologiczne.

Czytaj więcej  arrow red2

 

Możesz także użyć naszej Wyszukiwarki produktów, która pomoże Ci dobrać odpowiedni beton do Twojego projektu  submit button