Doradztwo technologiczne

Z naszymi klientami prowadzimy otwarty dialog, doradzamy im i tworzymy produkty oczekiwanej klasy, o odpowiedniej konsystencji, które spełniają oczekiwania i wymogi projektowe. Oferujemy wsparcie w zakresie prognozowania wytrzymałości, wytwarzania ciepła i kalkulacji śladu węglowego.

Pomagamy naszym klientom wybrać odpowiedni produkt, spełniający wszystkie wymagania i oczekiwania. Wspólnie omawiamy uwarunkowania projektów naszych klientów, analizujemy dokumentację, przepisy i rysunki techniczne. Tworzymy prognozy i wykonujemy obliczenia w celu zapewnienia właściwego doboru naszych produktów. Przykład:

 

Dobór produktu

Możemy pomóc w prognozowaniu wytrzymałości naszych produktów w warunkach zimowych. Możemy doradzić wybór innego produktu lub innego sposobu pracy w zimowych warunkach, aby zapewnić dotrzymanie terminu zdjęcia szalunków.

Potrafimy przewidzieć rozkłady temperatury w konstrukcjach wielkogabarytowych i doradzić klientom odpowiedni produkt, a także wszelkie środki niezbędne, żeby zminimalizować ryzyko pęknięć.

Pomożemy obliczyć ślad węglowy Państwa projektu, dla każdego konkretnego produktu.

 

Akademia Thomasa

Oferujemy szkolenia, dedykowane konkretnym wymogom klientów i projektów, dotyczące wszelkich aspektów budownictwa z betonu towarowego i prefabrykatów.

 

Rozwój projektu

Zapewniamy wsparcie w początkowych fazach projektowania inwestycji.