Thomas Concrete Group został wyróżniony nagrodą Pracodawcy Roku
w branży budownictwa i produkcji

Göteborg, 17 luty 2021

 

Platforma badań i działań Brilliant Future nagradza teraz pracodawców, którzy mają najbardziej zaangażowanych pracowników w swojej branży. Wyróżnienie Brilliant Awards – Employee Experience opiera się na danych zaczerpniętych ze 185 podmiotów gospodarczych. Łącznie 235 000 ankiet przeprowadzonych wśród pracowników stanowi podstawę listy. Obecnie wiadomo już, że zwycięzcą w branży budowlanej i produkcyjnej jest Thomas Concrete Group.

 

Thomas Concrete Group jest firmą o największym zaangażowaniu pracowników w branży budowlanej i produkcyjnej i tym samym może się tytułować Pracodawcą Roku jako laureat nagrody Brilliant Awards – Employee Experience.


– Czuję się niezwykle szczęśliwy i dumny z całego zespołu Thomas. Z biegiem lat, wspólnie, zarówno w Europie, jak i w USA, udało nam się stworzyć coraz lepsze warunki do prowadzenia i rozwijania naszej firmy. Zaangażowani pracownicy mają decydujące znaczenie dla realizacji naszej wizji bycia postrzeganym jako najlepsi w branży. To wyróżnienie jest wspaniałym potwierdzeniem, że jesteśmy na dobrej drodze – mówi Hans Karlander, prezes i dyrektor generalny Thomas Concrete Group.

 

Thomas Concrete Group prisas som årets arbetsgivare 3


Brilliant Awards tworzy listy firm i nagradza przedsiębiorstwa, którym udało się stworzyć klimat pracy zapewniający wielu zaangażowanych pracowników. Gromadzenie danych trwa od 1 stycznia 2020 r., a wyniki opierają się na 235 000 ankietach przeprowadzonych wśród pracowników.


– Nasze bieżące analizy pokazują, że zaangażowani pracownicy zapewniają lojalnych klientów i wzmacniają działalność. Thomas Concrete Group pokazuje drogę i znaczenie ciągłego mapowania zaangażowania pracowników w organizacji w celu uzyskania potwierdzenia o stanie podmiotu i wkładu w działania mające na celu dalszy rozwój – mówi Andreas Ferm, dyrektor generalny Brilliant Future.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, można skontaktować się z:
Hansem Karlanderem, Prezesem i Dyrektorem Generalnym
Thomas Concrete Group AB,
010-450 50 00 | hans.karlander@thomasconcretegroup.com

 

O Thomas Concrete Group AB
Thomas Concrete Group jest szwedzką grupą rodzinną, która produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości beton do konstrukcji budowlanych odlewanych na miejscu, u klienta. Firma została założona w 1955 roku w Karlstad przez Martina Thomasa i obecnie prowadzi działalność w USA, Polsce, Niemczech, Norwegii i Szwecji. Siedziba firmy znajduje się w Göteborgu w Szwecji. Koncern zatrudnia 2100 pracowników, wyprodukował 5,5 mln m3 betonu i w 2019 r. uzyskał sprzedaż na poziomie nieco ponad 7,7 mld SEK. Spółka zależna występuje w Szwecji pod nazwą Thomas Betong AB. www.thomasconcretegroup.com

 

O Brilliant
Brilliant jest częścią Wise Group i jedną z wiodących na rynku platform wykorzystujących potencjał danych do badań rynkowych i wglądu w doświadczenia klientów i pracowników. Firma oferuje wiarygodne i oparte na danych informacje o klientach i pracownikach, które pomagają firmom i organizacjom w podejmowaniu decyzji wzmacniających działalność.
Brilliant na bieżąco mierzy i analizuje doświadczenia pracowników i klientów. Wyniki danych opracowanych przez Brilliant pokazują raz po raz, że zaangażowani pracownicy zapewniają lojalność klientów i wpływają na wyniki. Wizją firmy jest wspieranie firm i organizacji na całym świecie w wyzwalaniu potencjału ludzi.
www.brilliantfuture.se